Kellad

Mida saab kellaks muuta? Tõeline küsimus on see, millest te ei saa kella teha? Peaaegu mitte midagi. Olen isegi proovinud muuta oma Kollase Labi funktsionaalseks ajanäitajaks, kuid see ei õnnestunud hästi. Ta arvas, et kellakeeramine tema kaelas saab olema maitsev maiuspala, nii et enne filmimise alustamist pidin selle ära võtma.

Vastasel juhul, kui suudate 1 cm läbimõõduga augu puurimisel mõnda aega veel midagi käes hoida, saate sellest tõenäoliselt kella teha. Võite alustada lihtsate asjadega, näiteks CD-de, vanade vinüülplaatidega, isegi kenasti trükitud albumikaantega (poiss, ma näitan oma vanust) või fotodega. Teil on vaja vaid lõigata valitud esemele 3/8-tolline auk ja hõlpsalt paigaldada tänapäevane täpne kellamehhanism.

Teie jaoks kõige olulisem on lihtsalt mõõta, kui paks materjal on teie lõigatud või puuritud 1 cm kohal. See määrab täpselt, millist liikumist osta. Kõige tähtsam on see, et käsivarre pikkus oleks piisavalt pikk, et läbida materjal, millest kella valmistate, ning hoida seda koos seibi ja kuuskantmutriga.