Kellamehhanisi kasutamine

Siin on mõni kellamehhanismi kasutamise idee, mida tahaksin teiega jagada. Eritellimusel valmistatud kellaosuti või numbrilaua tegemine võib olla lõbus. See on väga hinnatud kingitus, eriti kui see on spetsiaalselt tehtud kellegi meeles. Lihtne viis kohandamiseks on tundide näitamiseks aja möödudes kasutada väikeseid, üsna õhukesi esemeid, mis on kleebitud kujunduse tühjale kellakettale.

Näiteks nupud, kitarrivalikud, templid, täpid, kangaproovid, tikitud märgid, nööpnõelad, medalid, mündid, võtmed, pere- ja lemmikloomafotod, mänguraamatud (kas ma näitan oma vanust?), Külmkapi magnetid, kasiino kiibid, täringud või mängimine kaardid, küpsisefreesid, seemned, nagu oad või mais, kuivatatud lilled, sooda- ja õllepudelikorgid, õhukesed kivid, näiteks jõekivid, merikarbid, köitesõlmed, kalandused, helmed, piletikotid ja Boy Scout Meriti märgid. Nimekiri on praktiliselt lõputu. Andke teada kõigest, mis mul võib-olla puudus.

kui soovite seda tegelikult lihtsana hoida, siis liimige need “indikaatorid” tühja kella külje 12, 3, 6 ja 9 positsioonidele. Samuti võite minna kõikvõimalikku ringi ja kasutada 12 “indikaatorit”, mis näitavad iga tunni kohta. Vaadake meie veebisaidil pakutavat numbrit 8-1 / 2 kuni 11 tolli. Printige see lihtsalt välja ja kasutage kohandatud kellaketta paigutamiseks. See võib tõesti muuta kella esikülje paigutamise palju lihtsamaks.

Veenduge, et valitud “indikaatorid” pole paksemad kui 1/4 tolli ja õhem on parem. Mõelge sellele, kas soovite, et minutikäsi oleks lihtsalt “indikaatorite” sees või tegelikult nende kohal. See on teie enda valik. Kui soovite, et minutikäsi tõepoolest „indikaatorist” üle läheks, siis mõõtke, kui paks see on. Õige liikumisvõlli pikkuse määramiseks lisage oma indikaatorite paksus kellaketta paksusele.

Teie valitud kellamehhanismil olev võll võib vajada mõnda lisapikkust, sõltuvalt teie “indikaatori” paksusest. Kellaketta valimiseks ja “indikaatoritest” kõrgemale minemiseks on vaja piisavalt pikka käsivõlli pikkust. See paksus koos umbes 1/8 ”-ga messingist kuuskeemutri panemiseks on see, kui pikk peaks liikumise käsivõlli keermestatud osa olema.