Milline kellamehhanism?

Millal peaksite kaaluma kellamehhanismi? Kellamehhanism peamine põhjus on aku pikem tööiga. Kella tavalise aku vahetamine iga paari aasta tagant pole enamasti probleem. Kuid raskesti ligipääsetava kella lähedal seinale või raskesti avatava või ligipääsetava korpuse sees võib see muutuda lahendatavaks probleemiks. Need suuremad C-patareide akud lihtsalt salvestavad rohkem elektrit, seega kestavad need kauem.

Kellamehhanism on suurem kui AA patareitoitel. See peab olema suurema aku hoidmiseks. Kui teil on selleks ruumi, võite aku vahetamise vahelise aja kahekordistada, eriti kui kasutate värskeid C-leelispatareisid.

Me palime ainult standardset Kellamehhanismi, aega ja pendlit, aega ja kellamäära, samuti suuri pöördemomendi liikumisi. Pakume isegi pidevat suure pöördemomendiga C-raku liikumist. Meil on lihtsalt parim C-raku liikumise valik ükskõik kus.

Minikvartsi (AA patarei) või tavalise kvarts (C patarei) aja või aja ja pendli liikumise kasutamisel on erinevus Kellamehhanismi pöördemomendi (või pöördemomendi) ja AA väiksemate versioonide vahel. Sel juhul juhivad C-raku liigutused kergelt pisut suuremaid käsi.

Sellepärast pakume Kellamehhanismi kasutamiseks valikulisi käsi vahemikus 5–6 ”kuldne või must. C-raku pendli liikumistel on ühekordne läbilaskevõime 3-1 / 2, mis on rohkem kui AA liikumised.

Kui kasutate käsi alla 6-1 / 2 ”(mõõdetuna paigaldusava keskpunktist otsani) ja soovite võimalikult pikka aku kasutusiga, on C-kambri liikumine teie parim valik. Pakume isegi TASUTA valikut, milles on 45 paari tund- ja minutikäsi, mis on alla 5 tollised – nii mustas kui ka kuldses kirjas. Lihtsalt öelge meile, millist paari soovite.

Kõik meie C-raku kvartsliikumised kasutavad kellade jaoks ameerikalikku „I“ võlli süsteemi. See tähendab, et minutikätt ei vajutata, vaid hoitakse pigem paigas väikese mutriga. See on väga turvaline süsteem.